Polecamy zakwaterowanie w luksusowych domkach campingowych o pow.40m2. Każdy z domków składa się z dwóch pokoi, łazienki z prysznicem, kompletnie wyposażonej kuchni (naczynia, sztućce, garnki, kuchenka, lodówka, czajnik, kuchenka mikrofalowa) oraz obszernego tarasu. Domek przystosowany jest idealnie do wypoczynku dla 4 osób. 

Zapraszamy do nas również turystów dysponujących własnym sprzętem campingowym (przyczepy, namioty). Na stanowiskach campingowych udostępniamy podłączenie do sieci elektrycznej ,do dyspozycji gości są toalety, prysznice i umywalki z ciepłą wodą (przez całą dobę).

Oddajemy Państwu do dyspozycji miejsce do zorganizowania ogniska lub grilla, boisko do gry w piłkę siatkową, dwa baseny z podgrzewaną wodą nie zależnie od temperatury powietrza, temperatura wody utrzymywana jest na poziomie 29 °C, 7 stanowisk zewnętrznych siłownia ,kort tenisowy, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki oraz  plac zabaw dla dzieci. Jest możliwość korzystania z pralki automatycznej. Cały teren jest przestronny, zamknięty i bezpieczny. Bez obaw można pozostawić na nim bawiące się dzieci. Znajduje się tu także miejsce na bezpieczne zaparkowanie samochodu (bezpłatnie).

Piękna, szeroka plaża jest położona w odległości 700 metrów od campingu, prowadzi do niej atrakcyjny trakt leśny. Amatorzy wycieczek rowerowych znajdą tu liczne ścieżki rowerowe prowadzące do pobliskich miejscowości:  Jarosławca i Darłówka. Nasi dotychczasowi goście są bardzo zadowoleni z warunków jakie im oferujemy.

Doba rozpoczyna się u nas o godzinie 16:00 a kończy o godzinie 10:00.

Mając nadzieję, ze nasza oferta jest dla Państwa wystarczająco interesująca, serdecznie zapraszamy.

Elżbieta i Adam Rólczyńscy